Amfiteátr Rychtář, Hlinsko

Amfiteátr Rychtář byl postaven v roce 2003 na prostorách vedle budov pivovaru v Hlinsku v Čechách za účelem pořádání kulturních akcí s podporou pivní značky a důrazem na spokojenost návštěvníků!

Každoročně se amfiteátr stává tradiční zastávkou v letních turné populárních hudebních skupin (Divokej Bill, Tři Sestry, Horkýže Slíže, Kryštof, Škwor, Dymytry..) a místem pro konání festivalů Rychtář Fest.

Pivo přímo od zdroje, velkorysý prostor se sezením a stoly, široká nabídka jídel, parkování zdarma, příjemné prostředí, profesionální realizační tým, kvalitní sociální i technické zázemí a nejpopulárnější kapely současnosti, to je charakteristika akcí Léta s Rychtářem.

KUDY DO AMFITEÁTRU

Hlinsko (Pardubický kraj), Resslova ulice, vedle areálu hlineckého pivovaru (z centra směr Svratka).

Příjezd od Prahy: Praha, Kolín, Golčův Jeníkov, Chotěboř, Ždírec nad Doubravou (směr Svitavy), Hlinsko
Příjezd od Pardubic: Pardubice, Chrudim, Slatiňany, Trhová Kamenice, Hlinsko
Příjezd od Humpolce (D1 z Prahy): Humpolec, Havlíčkův Brod, Ždírec nad Doubravou (směr Svitavy), Hlinsko
Příjezd od Svitav: Svitavy, Polička, Krouna, Hlinsko

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA AKCE

Lokální předprodeje: Hlinsko (Prodejna Rychtář, Turistické informační centrum), Svratka (Pekárna Borová), Žďár nad Sázavou (Hudebniny Andante), Chotěboř (Bazar Míša)

Online předprodej: www.ticketstream.cz

Vstupenky v síti TICKETSTREAM včetně všech cestovních kanceláří ČEDOK, FIRO TOUR a knihkupectví KANZELSBERGER. Na koncerty můžete zakoupit E-TICKETS, které si zaplatíte a ihned vytisknete z pohodlí svého domova.

PARKOVÁNÍ U AMFITEÁTRU

Nově jsme pro Vás připravili parkoviště zdarma přímo u zadního vstupu do amfiteátru (od pivovaru směr Svratka a před mostem přes Chrudimku doprava). Po jeho zaplnění můžete dle využít další parkovací plochy v dochozí vzdálenosti.

WhatsApp Image 2021-11-25 at 10.58.31

JAK TO U NÁS VYPADÁ